Шосты дзень 21.04

Мерапрыемства Час Адказны
1. Інтэлектульны марафон «Хачу ўсё ведаць» (7-9 кл.) 11.00 Жук І.А.
2. Практыкум па ПДР  «Веласіпед- мой сябар» (3-4 кл.) 10.00 Жураўлева Н.У.
 

 

3. Віктарына «Твая бяспека» (6-7 кл.) ( да 35-годдзя аварыі на Чарнобыльскай АЭС) 10.00 Сунік А.М.
4. Прагляд мультфільма «Баявая машына (5 кл.) 11. 00 Куцюк І.І.
Продолжить чтение Шосты дзень 21.04

Шосты дзень 10.04

Мерапрыемства Час Адказны
1.  Прэзентацыя «Беларусь Алімпійская» (6-8 кл.) 11.00 Жук І.А.
2. Спартыўныя спаборніцтвы «Ад вясёлых стартаў да алімпійскіх вяршынь» (1-4 кл.) 10.00 Козіч Т.А.
 
3. Віктарына «Як здароўе зберагчы» (8 кл.) кл.) 10.00 Астапчук І.М.
4. Удзел у раённых спратніцтвах. Легкаатлетычны крос.(5-7 кл.) 10. 00 Каробка А.В.
Продолжить чтение Шосты дзень 10.04

Шосты дзень 13.03

Мерапрыемства Час Адказны
1. Тэматычны час «Беларусь мая- родны край» (67 кл.) 11.00 Жук І.А.
2. Конкурсная праграма » Я магу» (8/ кл.) 11.00 Астапчук І.М.
 

 

3. Віктарына «Беларусь мая» (1-2 кл.) 10.00 Тарасюк Т.В.
4. Дзень здароўя (5-7 кл.) 11. 00 Каробка А.В.
Продолжить чтение Шосты дзень 13.03

Шосты дзень 06.03

Мерапрыемства Час Адказны
1. Выстава- партрэт «Кандрат Крапіва- байкапісец» (6-7 кл.) 11.00 Жук І.А.
2. Фота- газета «Як з матуляй мы пахожы» (5-8 кл.) 10.00 Кузьміч Л.Л.

Жураўлева Н.У.

3. Віктарына «Вясеннія фарбы» (1-2 кл.) 10.00 Козіч Т.А.
4. Мерапрыемства па прафарыентацыі (8-9 кл.) 11. 00 Мешчаракова Т.В.
Продолжить чтение Шосты дзень 06.03

Шосты дзень 30.01

Мерапрыемства Час Адказны
1. Гульня «Чароўныя санкі» (1-4 кл.) 10.00 Жураўлева Н.У.
2. Гульня- падарожжа » Вандроўка з А.Вольскім» (3-4 кл.) 11.00 Жук І.А.
3. Гульня- падарожжа » Востраў скарбаў» (7-8 кл.) 11.00 Сунік А.М.
4. Дап. заняткі па інфарматыцы (8 кл.) 10.00 Козіч У.К.
 

 

Продолжить чтение Шосты дзень 30.01

Шосты дзень 16.01

Мерапрыемства Час Адказны
1. Конкурс малюнкаў «Зімнія забавы» (1-4 кл.) 10.00 Тарасюк Т.В.
2. Прэзентацыя » Прыродныя цуды Беларусі» (5-6 кл.) 10.00 Жук І.А.
3. Дзень Здароўя ( 5-9 кл.) 11.00 Каробка А.В.
4. Гульня «Зімняя казка» (7-8 кл.) (у рамках святкавання Дня снега) 10.00 Астапчук І.М.

 

Продолжить чтение Шосты дзень 16.01

Шосты дзень 28.03

Мерапрыемства Час Адказны
1. Вясеннія гульні на школьным двары (3-4 кл.)

 

10.00 Козіч Т.А.
2. Інтэлектуальная гульня “Эканоміка для ўсіх”. (5 кл.)

 

11.00 Жук І.А.
3. Віктарына “Падарожжа ў краіну загадак” (6 кл.)

 

11.00 Сунік А.М.
Продолжить чтение Шосты дзень 28.03

Шосты дзень 21.01

Мерапрыемства Час Адказны
1. Пазнавальны час “ Гэтыя добрыя мульфільмы “ (3-4 кл.) 10.00 Жураўлева Н.У.
2. Конкурс чытальнікаў

“І не знікаць паэтам вечна”.(6 кл.)

11.00 Жук І.А.
3. Мерапрыемства

“ Аб птушках- цікава” (7 кл.)

11.00 Астапчук І.М.
Продолжить чтение Шосты дзень 21.01

Шосты дзень 07.03

Мерапрыемства Час Адказны
1. Прэзентацыя “Жанчыны- легенды” (7-9 кл.) 10.00 Кузьміч Л.Л.
2. Літаратурная кампазіція

“Жанчыны супраць вайны”(5-8 кл.)

11.00 Жук І.А.
3. Кансультацыя па інфарматыцы (9 клас) 11.00 Козіч У.К.
Продолжить чтение Шосты дзень 07.03

Шосты дзень 29.02

Мерапрыемства Час Адказны
1. Спартыўныя спабортніцтва па плаванню (8,9 кл.) 10.00 Каробка А.В.
2. Літаратурны час “Чытаем разам”. (1-4) 11.00 Жук І.А.
3. Гульня падарожжа “ Мая маленькая Радзіма” (7-9 кл.) 11.00 Куцюк І.І.
4. Масленіца (1-8 кл.) 10.00 Тарасюк Т.В.

Шарокта А.С.

Продолжить чтение Шосты дзень 29.02