ПЛАН ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ НА ІІ ПАЎГОДДЗЕ

 

ПЛАН ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ НА ІІ ПАЎГОДДЗЕ

Мерапрыемства Тэрмін Адказныя
1. Выпуск газеты  “Асцярожна!Грып!” 08-12.01 Кузьміч Л.Л.
2. Гутаркі па прафілактыцы грыпа, наркаманіі 14-19.01 Кл.кіраўнікі
3. Калейдоскоп зімовых свят (1-4 кл.) 12.01 Жураўлева Н.У.
4. Дзень здароўя “Дзень лыжніка” 19.01 Каробка А.В.
5. Круглы стол “Куды пайсці вучыцца?” 19.01 Чулец А.В.
6. Лыжныя прагулкі студзень Каробка А.В.
7.  Інф. гадзінаДзень дзіцячых вынаходніцтваў- 17.12 14.01 Кл.кіраўнікі
8. Інф. гадзіна Дзень без інтернэту 31.01 28.01 Кл.кіраўнікі
  Акцыя “Птушыная сталоўка” студзень Астапчук І.М., Кузьміч Л.Л.
9. Вечар сустрэчы з выпускнікамі 26.01 Мешчаракова Т.В.

Чулец А.В.

Куцюк І.І.

10. Тыдзень рускай мовы ( па асобнаму плану) 14.01-19.01 Куцюк І.І.
11. Акцыя “Будучыню строіць маладым “ ( далучэнне вучняў да АА “БРСМ”) 28.01-02.02 Чулец А.В.
12. Тыдзень беларускай мовы (па асобнаму плану) 18-23.02 Сунік А.М.
13. Конкурс работ “ Якой ты бачыш тэрыторыю школы?” 04-08.02 Кл.кіраўнікі
14. Дзень Здароўя 09.02 Каробка А.В.
15. Дзень юнага героя антыфашыста 08.02 Кузьміч Л.Л.
16. Класныя гадзіны “ Сусветный дзень радыё” 13.02 Класныя кіраўнікі
17. Класныя і інфармацыйныя гадзіны “Афганістан – боль і смутак” 12.02-17.02 Класныя кіраўнікі
18.  Мерапрыемства да Дня роднай мовы 21.02 Сунік А.М.
19. Мерапрыемства да дня абаронцаў Айчыны 19-24.02 Каробка А.В.

Куцюк І.І.

20. Класныя гадзіны па прафілактыцы траўматызму ў школе на вуліцы і дома (1-9 класы) 19-24.02 Класныя кіраўнікі
21. Дзень памяці ваігаў- інтарнацыяналістаў ( інфрмаыйныя і класныя гадзіны) 13.02 Класныя кіраўнікі
22. Декада патрыятычных дзел “ Мы гэтай памяці вярны” 18.02-23.02 Класныя кіраўнікі
23. Міжнародны дзень барацьбы з наркаманіяй 01.03 Астапчук І.М.,
24. Свята Масленіцы (1-4 кл.) 02.03 Шаркота А.М.
25. Акцыя “Падарунак маме” 04-09.03 Кл.кіраўнікі 1-4 кл.
26. Святочнае віншаванне матуль 07.03 Козіч Т.А.,

Сунік А.М. Класныя кіраўнікі

 

27. Дзень Здароўя “Першанства па стральбе” 09.03 Каробка А.В.
28. Дзень Канстытуцыі РБ (кл.гадзіна) 14-15.03 Кл.кіраўнікі
29. Тыдзень прафілактыкі наркаманіі 11.03-16.03 Класныя кіраўнікі
30. Правядзення дня прафесій ( арганізацыя мерапрыемставаў, прысвечаных прафесійным святам) 18.03-22.03 Класныя кіраўнікі
31. Тыдзень матэматыкі 18.03-21.03 Шаўцова І.С.
32. Кл. гадзіны “Дзень Хатыні” 21.03 Класныя кіраўнікі
33. Конкурс песні”Еўрабачанне – 2019” 22.03 Мешчаракова Т.В.

 

34. Акцыя “ Чысты школьны двор” 01.04-06.04 Кл.кіраўнікі
35. Сусветны дзень птушак 02.04 Кл.кіраўнікі
36. Дзень аб. народаў Беларусі і Расіі 02.04 Кл.кіраўнікі
37. Тыдзень фінансавай адукаванасці 08.04-12.04 Кл.кіраўнікі
38. Месячнік прафарыентацыі Красавік Кл.кіраўнікі
39. Сусветны дзень здароўя –вясёлыя старты

(1-4кл.)

06.04 Шаркота А.С.
40. Тыдзень алімпійскіх гульняў 15.04-20.04 Кл. кіраўнікі
41. Дзень Здароўя  “Малыя алімпійскія гульні” 13.04 Каробка А.В.
42. Акцыя «Семья без насилия» На працягу красавіка Кузьміч Л.Л.
43. Сумесныя заняткі з ДАІ Кожны першы (1-4 кл.) і другі тыдзень

(5-9 кл.)

Кл. кіраўнікі
44. Сумесныя заняткі з МНС У адпав. з планам Кл. кіраўнікі 1-9 кл.
45. Сусветны дзень зямлі 22.04 Астапчук І.М.
46. Кл. гадзіны, Дзень памяці Чарнобыльская АЭС 22.04-27.04 Кл.кіраўнікі
47. Аперацыі “Зялёны двор”, “Пасадзі кветку” красавік Астапчук І.М.
48. Конкуср малюнкаў “ Мы і космас” красавік Кл.кіраўнікі

 

49. Тыдзень памяці

-Урокі мужнасці

-Віншаванне ветэранаў

-Мітынг памяці

01.05.-09.05 Кл.кіраўнікі

 

 

50. Конкурс чытачоў “Вялікая Перамога” 08.05 Куцюк І.І.

Сунік А.М.

51. Святочны канцэрт “Песні ваенных гадоў” 08.05 Мешчаракова Т.В., кл. кіраўнікі
52. Усебеларуская акцыя “Дзякуй за Перамогу!” 30.04-05.05 Кл.кіраўнікі

 

53. Сусветны дзень Чырвонага Крыжа і Чырвонага Полумесяца 11.05 Астапчук І.М.
54. Ваенна- спартыўная гульня “ Зарніца” 09-11.05 Каробка А.В.
55.  Інфармацыйныя гадзіны да Сусветнага дня сям’і 13.05 Кл.кіраўнікі
56. Дзень Здароўя 11.05 Каробка А.В.
57  Інфармацыйная гадзіна “Дзень беларускага гярба і сцяга” (2 нядзеля мая) 13.05 Кл. кіраўнікі
58. Дзень піянерскай дружбы. Піянерскі злёт

 

19.05 Мешчаракова Т.В.

Шаркота А.С.

59. Дзень славянскай пісьменнасці і культуры 24.05  Сунік А.М.
60. Свята “Бывай, пачатковая школа” 29.05 Тарасюк Т.В.
61. Дзень барацьбы з табакакурэннем 30.05 Кл. кіраўнікі
62. Тыдзень бспекі “Летнія канікулы” 20.05-25.05 Кл. кіраўнікі
63. Лінейка, прысвечаная заканчэнню навучальнага года. 30.05 Мешчаракова Т.В.

Чулец А.В.

64 Спартыйнае свята “Летнія канікулы” 31.05 Кл. кіраўнікі
65. Выніковыя класныя бацькоўскія сходы “ Арганізацыя летняга адпачынку” май Кл. кіраўнікі

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.